דירות דיסקרטיות: המבחר הגדול ביותר

פתח תקווה היא העיר הרביעית בגודלה בישראל. היא נוסדה בשנת 1878 על ידי הקהילה היהודית בירושלים, אשר ביקשה להקים "עיר אם", או "אם ערים", חדשה בפאתי עיירת הנמל העתיקה יפו. המייסדים התגוררו ברובע יהודי קטן בתוך יפו מאז 1850.

גידול האוכלוסין והתיעוש שנבעו מהקמת פתח תקוה היו כה מהירים עד שעד מהרה היה צורך לתכנן עיירה ראויה עם עיצוב עירוני משלה, במקום להמשיך ולצמוח החוצה מיפו. בשנת 1879, שנתיים לאחר הקמתה, הפכה פתח תקוה לעירייה, כאשר קילומטר רבוע אחד מוקצה לפיתוח עירוני ועוד שניים לקרקע חקלאית.

הדירה ממוקמת בשכונה שקטה ושלווה בפתח תקווה, במרחק הליכה ממרכז העיר. הדירה גם קרובה לתחנת הרכבת ולתחנת אוטובוס.

זוהי דירת חדר שינה אחד המציעה עיצוב מודרני עם כל הנוחות של הבית. ישנן שתי מרפסות, אחת בסלון ואחת בחדר השינה.

דירות דיסקרטיות הן פתרון מצוין לכל מי שצריך למצוא מקום לינה בפתח תקווה. הם מציעים את המבחר הגדול ביותר של דירות עם אפשרויות ומחירים שונים.

החברה מציעה מגוון רחב של דירות בתחומים רבים ושונים, לרבות:

– המבחר הגדול ביותר של דירות סטודיו, דירות עם חדר שינה אחד ושני חדרי שינה

– כל הגדלים מ-34 מ"ר ועד 140 מ"ר

– טווחי מחירים שונים מ-$1,500 עד $10,000 לחודש

– דירות עם מרפסות או טרסות

– דירות מרוהטות

– שירותי כביסה חינם

דירות דיסקרטיות הן המבחר הגדול ביותר של דירות בפתח תקווה. ישנם שני סוגים של דירות דיסקרטיות: סטנדרט ויוקרתי. הסטנדרטיים מגיעים עם סלון, מטבח, חדר רחצה וחדר שינה ואילו היוקרתיים מגיעים עם חדר שינה נוסף וסלון.

דירות דיסקרטיות בפתח תקווה הוא מתחם דירות חדש שנבנה עם מבחר הדירות הגדול ביותר באזור. המתחם ממוקם ממש מחוץ לעיר, אך עדיין קרוב לכל השירותים המרכזיים.

המתחם החדש נועד להקל על הדיירים לחיות אורח חיים בריא על ידי מתן בריכה חיצונית, חדר כושר ומתקני שעשועים. יש גם שפע של שטחים ירוקים ושבילי הליכה.

אנו רוצים להעניק ללקוחותינו את הדירה הנוחה, הנוחה והמשתלמת ביותר להשכרה בפתח תקווה. בין אם אתם מחפשים השכרה לטווח קצר או לטווח ארוך, יש לנו את הדירה המושלמת עבורכם.

אנו מציעים מגוון רחב של דירות באזורים שונים בפתח תקווה ויש לנו את המבחר הגדול ביותר של דירות בהיצע. אנו מציעים גם דירות מרוהטות, שזה מושלם אם אתם מחפשים לעבור לישראל וצריכים למצוא לינה במהירות מבלי לרכוש רהיטים קודם.

דירה בפתח תקוואה