מלווים נשיים

זו עבודה שקיימת כבר מאות שנים והיא לא הולכת לשום מקום. נשים תמיד היו אלו שדואגות למשקי בית ומשפחות בזמן שגברים עובדים שם.

הצורך בחברותא נשית לעולם לא ישתנה. זה תמיד יהיה שירות שאנשים צריכים ורוצים.

תעשיית החברות הנשית היא תחרותית ביותר. יש הרבה נשים שמוכנות להציע את שירותיהן בתשלום. לנשים אלה יש רקע ורמות השכלה שונות, אבל לכולן יש דבר אחד במשותף: הן רוצות להיות עצמאיות ולהתפרנס מעשיית משהו שהן נהנות ממנו.

חלקם עובדים כמלווים או מלווים מקצועיים, בעוד שאחרים עובדים כמלווים ברמה גבוהה או מעסים אירוטיים. כולם מציעים את שירותיהם תמורת עמלות שונות, תלוי מה הלקוחות מחפשים ומה האישה יכולה לספק.

חברות נשית היא חלק חשוב בחייהם של אנשים רבים, והתעשייה צומחת.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים שוכרים חברות לוויה, כולל:

-רֵעוּת

-אִינטִימִיוּת

-מִין

-אהבה

-כדי לגרום לבן הזוג שלהם לקנא

-כדי לחזור אל בן הזוג או בן זוגם

חלק מהאנשים שוכרים בת לוויה אישה על מנת להימנע מהתמודדות עם כל מטען רגשי שעלול להיות קשור לזוגיות. לאחרים עשויים להיות מוגבלויות פיזיות שמקשות עליהם למצוא בן זוג. חלקם עשויים לסבול מחרדה חברתית ואינם מרגישים בנוח בקרבת אנשים אחרים. ואחרים עשויים להיות עסוקים מדי בשביל לצאת או פשוט לא מעוניינים בדייט בכלל.

בת לוויה היא אישה המלווה אדם לאירועים חברתיים, כגון מסיבות ארוחת ערב או מועדוני לילה. בעבר, חברות לוויה היו בדרך כלל זונות ברמה גבוהה. כיום, הם בדרך כלל דומים יותר למלווים.

הרבה אנשים בוחרים בזוגיות נשית כי הם רוצים לצאת לדייט עם מישהי שהיא יפה וגם אינטליגנטית. האנשים האלה לא רוצים לצאת עם מישהו שרק הולך לדבר על האקס שלהם.

בנות לוויה הן נשים שהסכימו ללוות גברים בשעת הצורך שלהם. הם נשכרים בדרך כלל לאירועים חברתיים, מסיבות ארוחת ערב ואירועים אחרים. המלווה האישה אינה זונה, אם כי חלקן עשויות להציע "תוספות" תמורת תשלום נוסף.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר החברות הנשיות שנשכרות על ידי גברים. זה נובע חלקית מהעובדה שיותר נשים לומדות בקולג' מאי פעם והן אינן יכולות להרשות לעצמן להיות נשים ואמהות מסורתיות בשלב זה של חייהן. זה גם בגלל הגידול במשקי בית חד הוריים שבהם שני ההורים עובדים במשרה מלאה מחוץ לבית.

השימוש בבנות לוויה איננה תופעה חדשה. בעבר, הם שימשו לספק חברות מינית ורגשית לגברים. כעת, הם משמשים כמלווים וכזונות.

לקוחות גברים בדרך כלל שוכרים מלווים לצרכיהם המיניים. ניתן לשכור חברות לוויה גם עבור התמיכה הרגשית שלהן. הם נשכרים בדרך כלל על ידי אלה שמחפשים בן לוויה או על ידי אלה שזקוקים למישהו לדבר איתו על הרגשות שלהם.