סטודיו לריקוד מרגרה

Margara Dance Studio הוא סטודיו לריקוד בניו יורק. זה מלמד ילדים ומבוגרים לרקוד מאז שנות ה-50.

Margara Dance Studio הוא סטודיו לריקוד בניו יורק, ניו יורק. זה מלמד ילדים ומבוגרים לרקוד מאז שנות ה-50. הסטודיו מציע מגוון חוגים לכל הגילאים, לרבות בלט, סטפס, ג'אז, היפ הופ ועוד.

Margara Dance Studio, הידוע גם בשם MDST, הוא סטודיו לריקוד בלב העיר ניו יורק. הם מציעים שיעורי בלט וברז לילדים ולמבוגרים בכל הרמות.

סטודיו לריקוד מרגרה הוקם על ידי שתי אחיות שהתלהבו בריקוד ורצו לחלוק את אהבתם אליו עם שאר העולם. הם פתחו את הסטודיו הראשון שלהם בקווינס, ניו יורק ב-1978 ומאז התרחבו למנהטן. סטודיו לריקוד מרגרה מלמד אנשים לרקוד כבר למעלה מ-40 שנה.

סטודיו לריקוד מרגרה מציע שיעורים מושלמים למתחילים או למי שרוצה לרענן את כישוריהם. השיעורים מוצעים בזמנים שונים במהלך השבוע כך שתמיד יש הזדמנות להשתתף בכזה שמתאים ללוח הזמנים שלך. הסטודיו מארח גם אירועים כמו רסיטלים, הופעות ותחרויות לאורך השנה כדי שתוכלו לראות מה הם עשו כל השנה!

הסטודיו לריקוד מרגרה הוא סטודיו לריקוד בבעלות משפחתית הפועל כבר למעלה מ-30 שנה. הסטודיו מציע שיעורים לכל הרמות של הרקדנים, והם מציעים גם שיעורים פרטיים.

סטודיו לריקוד מרגרה מספק שיעורי ריקוד לקהילה כבר למעלה מ-30 שנה. הם מציעים שיעורים לכל הרמות של רקדנים ושיעורים פרטיים גם כן.

סטודיו לריקוד מרגרה הוא סטודיו לריקוד המציע שיעורי ריקוד מסוגים שונים. הוא פועל מאז שנות ה-70 ולימד עד היום למעלה מ-100,000 תלמידים.

הסטודיו לריקוד מרגרה הוא סטודיו המציע שיעורי ריקוד מסוגים שונים. הם פועלים מאז שנות ה-70 ולימדו עד היום למעלה מ-100,000 תלמידים.

מרגרה הוא סטודיו לריקוד עם מגוון רחב של חוגי ריקוד לילדים, נוער ומבוגרים.

אנו גאים להיות הסטודיו מספר 1 לריקוד באזור. אנו מציעים שיעורים לכל הגילאים ולכל רמות הניסיון.

בסטודיו שלנו, התלמידים ימצאו מורים המחויבים ללמד את היסודות של כל סגנון ובמקביל דוחפים אותם ללמוד מיומנויות וטכניקות חדשות.

Margara Dance Studio הוא סטודיו לריקוד המציע שיעורים לילדים בכל הגילאים. יש להם חוגים שמתאימים לילדים מגיל 3 ומעלה. בסטודיו יש מספר מדריכים שונים כולל רקדנים מקצועיים, כוריאוגרפים ומורים.

הסטודיו מציע גם שיעורים למבוגרים בסופי השבוע. הם מציעים ג'אז, היפ הופ, בלט, מודרני, אקרובטיקה ועוד.